Vintage rug 1039Grand Hedef Halı
Vintage rug 1039Grand Hedef Halı
Vintage rug 1039Grand Hedef Halı
Vintage rug 1039Grand Hedef Halı
Vintage rug 1039Grand Hedef Halı

Vintage rug 1039 (1039)

Handmade Vintage rug

Size199*281 (cm)

Color: Dark

Material: Wool

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  

Hav Yüksekliği : 0,50 cm

-Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplanan ve 40-70 yıl önce dokunan bu halılar bitkisel boyalarla boyanıp yepyeni hale gelmektedir.

-Tamamı el dokuma olan vintage halılar benzersiz ve size özeldir. Her halının üzerindeki desenler birbirinden farklıdır.

-Ebatlarda +/- 10 tolerans vardır.

 Kullanım talimatı:

-Düşük güçte vakumlu temizleme yapılır.

-Uzun ömürlü kullanım için periyodik olarak profesyonel bakım yaptırılması tavsiye edilir.

-Herhangi bir leke oluştuğunda vakit kaybetmeden nemli ve renksiz bir bezle veya kağıt havlu ile siliniz.

-Gevşemiş ip ya da saçakları çekmeyiniz, makasla kesiniz.

-Ürünü lütfen keskin objelerden, sıcak yüzeyle temastan ve ateşten koruyunuz.

-Ürünü evde yıkamayınız, direkt güneş ışığında bırakmayınız.

-Ebatlarda +/- 10 tolerans vardır.

Ürünler el yapımı olduğundan; ağırlıkları, renkleri ebatlarından bağımsız eş olmamaktadır.

Bakım Önerisi : 

Düşük güçte vakumlu temizleme yapılır.Uzun ömürlü kullanım için periyodik olarak profesyonel bakım yaptırılması tavsiye edilir. Herhangi bir leke oluştuğunda vakit kaybetmeden nemli ve renksiz bir bezle veya kağıt havlu ile siliniz.Gevşemiş ip ya da saçakları çekmeyiniz, makasla kesiniz.Halınızın ön yüzü içe gelecek şekilde rulo yaparak ve dış kısmını kumaşla sararak saklayınız.Ürünü lütfen keskin objelerden, sıcak yüzeyle temastan ve ateşten koruyunuz.Ürünü evde yıkamayınız, direkt güneş ışığında bırakmayınız.Ürünler nemden ve rutubetten uzak tutulmalıdır.

 

Malzeme: %100 Yün 

 

 

 

The company Grand Hedef Hali is engaged in the production of carpets and rugs. We produce exclusively handmade rugs, which are created in the style of Vintage and Patchwork kilim. In our assortment there is a wide range of rugs, differing in color, pattern and size, which will not leave anyone indifferent. The motif on the rugs represents Anatolia and Central Asia and their civilizations. These compositions, motifs and drawings represent the culture of society; therefore, carpet can be considered a cultural item. Each of the projects makes sense, not a random drawing. Understanding the meaning of each motive will be a very long and tedious process, as there are many of them that have accumulated over the centuries.

Vintage style:

Vintage style got its name from the French word "Vintage", which means aged or old. This term originally referred exclusively to collection wines, the taste of which over time becomes saturated and noble. By analogy with winemaking, the vintage style implies the use of "aged" things in the interior, or artificially aged objects, personifying the bygone era.


Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı